O nas

Cześć! 

Fajnie, że jesteś. Przynieś sobie szklankę wody i rozsiądź wygodnie, bo mamy dla Ciebie bardzo ważne i ultra tajne informacje.

Zacznę może od tego, dlaczego w ogóle wzięliśmy się za tworzenie bloga. Otóż w 2016 roku, przed wyjazdem do Hongkongu, przewertowaliśmy chyba wszystkie możliwe strony w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Oczywiście częściowo zaspokoiliśmy pragnienie, jednak  największe niewiadome pozostały nimi aż do pobytu w Pachnącym Porcie. Nie wypada zabierać zdobytej na wyjeździe wiedzy go grobu, więc postanowiliśmy dzielić się nią z ludźmi w „Internetach”, ażeby każdy coś z tego miał.

Na początku, w 2017 roku, ruszył blog, później pojawiło się konto na InstagramieFanpage na Facebooku i ostatnio także kanał na YouTube

Cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności w zakresie fotografii, filmowania oraz montażu, a zwłaszcza sztuki przelewania myśli na papier, tudzież komputer, tak aby wszystko było przejrzyste i przyjemne w odbiorze.


A oto my. Kreatorzy tego całego zamieszania.

Michał Bator

Urodziłem się w 1990 roku na Warmii i Mazurach, jednak wychowałem się częściowo we Wrocławiu, a częściowo w Niemczech. W międzyczasie pomieszkiwałem w Irlandii i Anglii, gdzie spędziłem prawie dwa lata wykonując prace, których Brytyjczycy wykonywać nie chcieli. 😉 

Mimo młodego wieku, pracowałem już na różnych stanowiskach. Byłem kierownikiem sklepu odzieżowego, managerem hotelu, managerem zespołu rockowego, fotografem, a równocześnie w chwilach wolnych maluję obrazy, gotuję i piekę pyszne słodkości. Mój wachlarz zainteresowań jest dość szeroki i często się zmienia. Permanentną pasją jest za to podróżowanie i tworzenie treści na bloga i kanał na YouTube, choć przyznaję, że z tym drugim dopiero się rozkręcam, bo prowadzę go stosunkowo niedługo. Obiecuję, że będzie więcej i lepiej. Cały czas się uczę i nie zamierzam przestać. ;-

 Dawid Owczarzak

Moim rodzinnym miastem jest Gniezno. To tam w 1981 roku przyszedłem na świat, i to tam spędziłem całe swoje dzieciństwo i młodzieńcze lata. Gdy dorosłem, wyjechałem na studia do Poznania, gdzie zdobyłem tytuł inżyniera towaroznawstwa, by następnie (prze kolejnych … lat) kierowniczyć w kilku sklepach i wyjechać do Niemiec. Jestem namiętnym podróżnikiem i uwielbiam planować różnego rodzaju wyjazdy. Kocham architekturę, filmy o katastrofach lotniczych, mapy oraz lody. Kolejną moją pasją jest siłownia i dietetyka. Sporo też czytam. Głównie książki o tematyce architektonicznej i biograficznej. Można też powiedzieć, że jestem psychofanem Eurowizji. 

Ogromną radochę sprawia mi pisanie postów na bloga, a zwłaszcza świadomość, że dzięki nim mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Nasz profil na Instagramie to też moja sprawka. No dobra… Michał czasem również się na nim udziela. 

Będzie nam ogromnie miło jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej i polubisz nasz fanpage na Facebooku lub profil na Instagramie (najlepiej jedno i drugie 😉 ). Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu i tym co się u nas dzieje.

Ach! Zapomniałbym o kanale na YouTube. Narazie nie ma tam zbyt wiele filmów, ale powiem po cichu, że będzie ich sporo, tylko jeszcze muszę zmontować cały materiał i wkrótce będzie co oglądać. Wbijaj więc i zasubskrybuj. Nie zapomnij o dzwoneczku. Wtedy dostaniesz powiadomienie o każdym nowym vlogu.

Chcemy podziękować za pomoc przy tworzeniu strony Jakubowi (jaworowi.cz). Bez niego pewnie by tak nie wyglądała 🙂