Współpraca

____________________

Cześć!

Tu Michał i Dawid. Twórcy bloga InnaStrefa.pl

Od 2107 roku publikujemy wartościowe treści o tematyce około-podróżniczej na naszym blogu oraz mediach społecznościowych, i we wszystkie z nich wkładamy sporo serca. 

Miesięcznie odwiedza naszą stronę średnio 18 000 osób, a konto na Instagramie obserwuje ponad 18 000 followersów. Nasze poczynania śledzą głównie osoby w wieku 25-44 lat. 58,8% tych osób to kobiety. Najwięcej osób czyta nas w Polsce (39%) i Niemczech (37%). Tuż za nimi znajdują się czytelnicy ze Stanów Zjednoczonych (6%) oraz Francji (4%).

Instagram
Instagram
0
Blog
0
Fanpage
0

Naszego bloga wspiera również nasz kanał na YouTube o tej samej nazwie oraz Fanpage na Facebooku. Nieustannie pniemy się do góry i z każdym miesiącem obserwujemy wzrost liczby odbiorców.

No ale teraz do rzeczy. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tekst na blogu

 

Relacje i dzienniki z podróży, poradniki, teksty lifestylowe, mini przewodniki nie są nam obce. Bogato okraszone zdjęciami, z pewnością zainteresują Twojego potencjalnego klienta.

Treści na Instagram

 

Instagram to świetny sposób na szybkie dotarcie do dużej liczby odbiorców (18k). Piękne zdjęcie? Ciekawy filmik? 

Frapujące Instastory? No problem!

 

Zdjęcia

 

Wykonamy bardzo dobrej jakości zdjęcia Twojego produktu lub usługi w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu na Ziemi.

Recenzje produktów

 

Chętnie zrecenzujemy sprzęty elektroniczne, hotele, produkty turystyczne oraz książki. Do tego zrobimy dla Ciebie w pakiecie 

atrakcyjne zdjęcia.

 

Promocja regionu / miasta

 

Wybierzemy się we wskazane przez Ciebie miejsca, aby przygotować artykuły oraz filmy promocyjne miasta lub regionu. Całość będziemy również aktywnie wspierać na naszych mediach społecznościowych.

 

Artykuły na strony internetowe i portale

 

Potrzebujesz artykułu na swoją stronę, portal czy do gazety? Podrzuć nam temat, a my opiszemy go w niebanalny sposób!

 

Oczywiście jesteśmy też otwarci na inne propozycje, więc jeśli nie znalazłeś/aś na powyższej liście nic dla siebie, a masz inny, ciekawy pomysł na współpracę z nami? W takim razie zapraszamy do kontaktu.

Napisz co nas na: kontakt@innastrefa.pl

Wszystkie propozycje będą rozpatrywane indywidualnie.

 

Zaufali nam już: